OGAE Szavazás 2017 – Elkezdődött!
Kategória: ESC 2017, OGAE, szavazás

Április folyamán, naponta érkeznek majd a pontok az OGAE kluboktól. Franciaország, Ukrajna és Fehéroroszország kezdte, és máris kialakult egy élboly.

Az olaszok és a belgák mindhárom országnál a dobogón végeztek, de a jelenleg harmadik Svédország sincs sokkal lemaradva. Magyarország a franciáktól 3, az ukránoktól 7 pontot kapott, ezzel jelenleg a 9. helyen áll az Origo. 31 ország még nem kapott pontot.

Még 42 OGAE klub szavazata hátra van, így messzemenő következtetéseket nem érdemes levonni. Most egy kis szünet lesz, 6-án érkeznek a luxemburgi eredmények.

A magyar szavazás április 9-ig tart, az eredményeket 11-én közöljük. Az OGAE hivatalos eredménytáblázat itt érhető el azoknak, akik napról napra vagy akár percről percre követnék az izgalmakat.