Eurovíziós Tábor: Dátumváltozás!!!
Kategória: MEF, Tábor

Rajtunk kívül álló okok miatt az Eurovíziós Tábor egy héttel később, 2017. augusztus 18. és 20. között kerül megrendezésre.

A tábornak helyszínül szolgáló kemping arról tájékoztatta a Szervezőket, hogy egy sajnálatos malőr folyományaként a MEF által támasztott igényeknek megfelelően az eredeti dátumokon nem tudják rendelkezésünkre bocsátani a helyszínt.

A lehetőségeket mérlegelve elfogadtuk a felajánlott alternatívák közül a legjobbat, azaz az egy héttel való elhalasztást.

A tábor helyszíne Dunaújváros, a részvételi 14350 és 17000 Ft közötti – a szállás jellegétől függően – melyből a regisztrált MEF tagok 5000 Ft kedvezményt kapnak. (Az egyesületbeli tagság éves díja 4000 Ft.)

Jelenleg is zajlik az előregisztráció, ami nem kötelező érvényű, de egyúttal igényfelmérésként is szolgál. A tábor díját legkorábban április-május folyamán kell majd befizetni.

További részletek: tabor.magyarescfanklub.hu