Eurovision Live – Bécs – 2015.12.12.
Kategória: Bulivan

Az osztrák fanklub decemberben bulit tart két tavalyi induló élő fellépésével! Részletekért kattints, ha jönni akarsz, gyere velünk! #JoinUs #Running

Kiderült, ki lesz Axel Hirsoux mellett a másik fellépő: a 2014-es verseny ötödik helyezettje, KÁLLAY-SAUNDERS ANDRÁS!

ksa_joinus

A sógorok örömmel látnak minket is, a rendezvény ingyenes (csak oda kell jutni).
Ehhez kapcsolódóan: aki jönne még, jelezze! Ha elegen leszünk, a MEF megszervezi a kiutazást, szállásfoglalást. Tagsági regisztráció nem követelmény (persze örülnénk neki, meg a kint töltött idő alatt úgyis meggyőzünk).
(((A közös utazás és szállások egyikét sem tudjuk finanszírozni klubpénzből, így mindenkinek hozzájárulást kell majd fizetnie.)))

Ha jönnél, Sebők Juditot keresd, a MEF rendezvényekért felelős elnökhelyettesét.

Az esemény Facebookon itt is elérhető.

Időpont: 2015. december 12. 19 óra
Helyszín: Bécs, Heumühlgasse 14. (Das Gugg)